AVM wprowadza na polski rynek Repeater z standardem AC

0

AVM wprowadza na rynek FRITZ!WLAN Repeater 1750E, stworzony dla większego zasięgu bezprzewodowej sieci LAN i gigabitowej prędkości.

FRITZ!WLAN Repeater 1750E, który pojawił się właśnie w polskich sklepach, jest pierwszym bezprzewodowym wzmacniaczem sieci firmy AVM, który przesyła sygnał jednocześnie w dwóch pasmach częstotliwości 2,4 i 5 GHz. Ten model repeatera obsługuje wszystkie popularne standardy bezprzewodowej sieci LAN. Korzysta z szybkiego bezprzewodowego standardu AC przesyłając dane z prędkością do 1300 Mbit/s oraz standardu N z prędkością transferu do 450 Mbit/s.

Repeater wybiera najszybsze i najbardziej efektywne połączenie z bezprzewodowym routerem. Dzięki gigabitowemu portowi LAN może podłączyć do sieci urządzenia sieciowe bez własnego bezprzewodowego modemu. Obsługuje WPS i posiada LEDowy wyświetlacz, który pokazując siłę bezprzewodowego sygnału pomaga znaleźć idealną pozycję dla zastosowania repeatera.

Najważniejsze cechy FRITZ!WLAN repeatera 1750E:

  • Jednocześnie obsługuje bezprzewodowy standard AC z prędkością 1 300 Mbit/s w paśmie (5 GHz) oraz N z prędkością 450 Mbit/s w paśmie (2,4 GHz)
  • Kompatybilny ze wszystkimi routerami WLAN, wykorzystującymi standardy radiowe 802.11 ac/n/g/b
  • Szyfrowanie WPA2 i WPS
  • 1 port gigabitowy umożliwiający podłączenie do sieci urządzeń nie posiadających bezprzewodowego modemu
  • Możliwość zastosowania repeatera jako dodatkowego punktu dostępu (w trybie mostka LAN) i podłączenie do routera poprzez LAN
  • Możliwość zastosowania w każdym gniazdku 230-V
PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ