HP ułatwia organizacjom ewolucję w kierunku chmury

0

Firma HP ogłosiła, że zamierza poszerzyć swoją ofertę Converged Cloud o wspólne rozwiązania firm HP i Microsoft umożliwiające klientom przechodzenie do chmury w sposób prostszy i bardziej kompleksowy.

Inicjatywa HP i Microsoft, o nazwie Joint Private Cloud, oferuje zoptymalizowane, wstępnie zintegrowane rozwiązania, bazujące na wspólnie rozwijanej technologii, a także wszechstronną ofertę sprzedaży i wsparcia przez cały cykl życia produktu.

Umowa zawarta pomiędzy firmami HP i Microsoft Corp. opiera się na strategii HP Converged Cloud. Umożliwia integrację dowolnego połączenia prywatnych, zarządzanych i publicznych chmur oraz tradycyjnej infrastruktury informatycznej.

Nowa inicjatywa firm HP i Microsoft – Joint Private Cloud – obejmuje:

  • Możliwość szybszego przejścia na model chmury dzięki nowym, wstępnie zintegrowanym rozwiązaniom i wzorcom architektury,
  • Uproszczone zarządzanie w środowisku fizycznym i wirtualnym oraz kompleksową integrację zarządzania,
  • Zaufane, pochodzące od jednego producenta połączenie z Windows Server 2012 i Microsoft System Center 2012 SP1, dostępne teraz również bezpośrednio od HP.

Klienci mogą nabyć kompletne rozwiązanie HP CloudSystem zoptymalizowane dla Windows Server i Microsoft System Center bezpośrednio od HP lub od autoryzowanego resellera HP. Otrzymują oni kompleksową obsługę rozwiązań HP-Microsoft w jednym miejscu, łącznie z nabyciem, wykorzystaniem, integracją i konserwacją, a także wsparciem.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ