Cisco i BMC zawierają sojusz

0

Firmy poinformowały, że będą wspólnie rozwijać i wprowadzać na rynek nowe rozwiązania do obsługi środowisk cloud computing. W ramach sojuszu firmy zaoferują pakiet rozwiązań upraszczających i automatyzujących wdrażanie usług typu cloud.

Wkład Cisco w sojusz to wiedza na temat sieci IP i infrastruktury unified computing, jak również relacje biznesowe z największymi na świecie globalnymi operatorami telekomunikacyjnymi i internetowymi. Z kolei BMC wnosi oprogramowanie, które dynamicznie dostosowuje usługi informatyczne typu cloud do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstw.

Firmy poinformowały również o wprowadzeniu nowego rozwiązania typu cloud – zintegrowanej platformy wdrożeniowej Integrated Cloud Delivery Platform, która została dostosowana do wymagań operatorów telekomunikacyjnych oraz rozległych prywatnych środowisk typu cloud. Nowe rozwiązanie ułatwi operatorom telekomunikacyjnym świadczenie kompleksowych usług opartych na chmurze, obsługiwanych przez infrastrukturę cloud computing złożoną z sieci centrów przetwarzania danych, systemów komputerowych, pamięci masowej i aplikacji.

Rozwiązanie opiera się na integracji rozwiązania BMC Cloud LifeCycle Management (CLM) do zarządzania i udostępniania oprogramowania do obsługi infrastruktury typu cloud z rozwiązaniami Cisco w zakresie sieci centrów przetwarzania danych, systemów komputerowych i pamięci masowej. Zintegrowany system można wdrażać w rozległych prywatnych, publicznych i hybrydowych środowiskach typu cloud.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ