Acronis kupił GroupLogic

0

Acronis nabył firmę GroupLogic, oferującą oprogramowanie umożliwiające przedsiębiorstwom bezpieczny dostęp do plików oraz bezpieczne udostępnianie danych i ich synchronizację.

Dzięki temu, pomoże organizacjom zachować stały dostęp do ich dynamicznych danych, w każdej chwili, na każdej platformie, od momentu ich stworzenia do etapu ich przechowywania. Nabycie GroupLogic jest ważnym elementem wizji Acronis, skierowanej na nowe potrzeby, jakie pojawiają się na rynku, związane z dostępnością danych i ich ochroną. Wraz ze wzrostem mobilności przedsiębiorstw, a także potrzeb wynikających z wielkości i tempa tworzenia nowych treści, dane te są narażone na większe ryzyko.

Dodatkowo, aby zapewnić pracownikom mobilnym bezpieczeństwo współdzielenia i synchronizacji plików, rozwiązania GroupLogic umożliwiają organizacjom prowadzenie bezproblemowej współpracy, bez narażania ich strategii ochrony danych czy strategii optymalizacji przechowywania. Ponadto rozwiązania GroupLogic zapewniają bezproblemową integrację urządzeń Apple w środowiskach korporacyjnych serwerów.

Firma GroupLogic została założona w 1988 w Arlington, VA. Pracownicy GroupLogic dołączą do zespołu Acronis a Chris Broderick, CEO GroupLogic dołączy do zespołu kadry kierowniczej Acronis.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ