Zostań specjalistą wirtualizacji

0

Microsoft uruchamia na portalu vGuru.pl kampanię, której celem jest przybliżenie zagadnień związanych z wirtualizacją. Cztery różne aktywności, w tym bezpłatne kursy online, spotkania na żywo z ekspertami oraz warsztaty techniczne, pod okiem ekspertów z Microsoft, to kompletna oferta dedykowana dla specjalistów IT o różnym poziomie wiedzy.

Kampania vGuru.pl ruszyła w styczniu i potrwa do końca maja. W jej trakcie odbędą się różne akcje specjalne – część z nich dostępna będzie online dla każdego (bezpłatnie), część będzie się odbywała stacjonarnie w wielu regionach Polski (12 miast: Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Wrocław, Warszawa).

W ramach akcji uczestnicy będą mogli wziąć udział w różnego rodzaju wydarzeniach:

• MVA: Bezpłatne szkolenia online dostępne w dowolnej chwili, każde zakończone testem sprawdzającym zdobytą wiedzę i możliwością wygenerowania certyfikatu po ich zakończeniu.

• IT Camp: Bezpłatne, mniej formalne spotkania z ekspertami w 8 miastach Polski, połączone z mini warsztatami dla uczestników oraz możliwością wystąpienia na nich. Na spotkania wymagana jest rejestracja.

• Akademia Wirtualizacji: Dwudniowe warsztaty techniczne (12 miast, 50 terminów), z bardzo dużą dawką praktycznej wiedzy, pokazujące w szczegółach, jak uruchamiać, konfigurować i zarządzać środowiskiem wirtualnym. Warsztaty płatne – 300 PLN za dwa dni szkolenia, dla osób aktywnych vouchery na egzamin o wartości 100$).

• Study Group: Wspólne przygotowanie się do egzaminu Microsoft z wirtualizacji (70-659), dostępne online w postaci nagrań video oraz dwóch bezpłatnych konsultacji online.

Uczestnicy mogą samodzielnie dobrać dowolne aktywności według swoich zapotrzebowani oraz dostępności w ich regionie.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ