Intel ogłasza partnerstwo z 16 dostawcami usług w chmurze

0

Podkreślenie możliwości technologicznych serwerów i atrakcyjności cenowej – te dwa cele stoją u podstaw programu “Intel Cloud Technology”, który Intel wprowadza wspólnie z dostawcami usług w chmurze.

Intel wraz z 16 dostawcami usług w chmurze z całego świata zainicjował program Intel Cloud Technology, który ma pomóc specjalistom IT w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji zakupowych oraz zapewnić wyższą wydajność usług w chmurze. Dostawcy usług w chmurze uczestniczący w nowym programie Intela będą używać oznaczenia “Powered by Intel Cloud Technology”. Program Intel Cloud Technology opiera się na ogłoszonym we wrześniu porozumieniu o współpracy między Amazon Web Services i Intel, której celem jest rzetelne informowanie klientów o specyfikacji, wydajności, jakości i bezpieczeństwie technologii Intela wykorzystywanej przez Amazon.

Dostawcy chmury uczestniczący w programie Intel Cloud Technology zapewnią nabywcom usług szczegółowe informacje dotyczące procesorów, funkcji akceleracji sprzętowej, przechowywania danych, oprogramowania i możliwości sieci, jako że wszystkie te elementy mogą mieć istotny wpływ na pracę aplikacji, koszty i komfort użytkowników końcowych. Dodatkowo Intel przeprowadzi działania marketingu bezpośredniego i weźmie udział w działaniach marketingowych prowadzonych przez partnerów, aby edukować klientów w zakresie technologii bazowych oraz ich wpływu na pracę aplikacji, komfort użytkowania oraz funkcjonowanie firm.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ