Fujitsu bije światowy rekord wirtualizacji

0

Fujitsu PRIMERGY BX924 S3 ustanawia światowy rekord w teście VMware VMmark 2.1.1 w segmencie serwerów dwuprocesorowych.Najnowsze osiągnięcie Fujitsu PRIMERGY to wynik „10.94@10 Tiles”1 w teście VMware VMmark 2.1.1.

Utrzymanie konkurencyjnej pozycji wymaga od przedsiębiorstwa stosowania takiej infrastruktury informatycznej, która będzie ograniczać koszty, zapewniać maksymalną wydajność i szybko reagować na zmiany. Moduły serwerowe Fujitsu PRIMERGY pozwalają klientom skonsolidować dużą liczbę serwerów i podzespołów, a jednocześnie obniżyć koszty inwestycji. Mniejsza liczba serwerów oznacza również, że można nimi łatwiej, szybciej i taniej zarządzać, co redukuje koszty eksploatacyjne.

Możliwości jeszcze większej konsolidacji serwerów daje wirtualizacja. W takiej sytuacji konsolidacja wynika z obsługi wielu serwerów wirtualnych za pomocą jednej platformy sprzętowej. Moduły serwerowe Fujitsu PRIMERGY BX stanowią uzupełnienie platform wirtualizacji serwerów x86 i oferują dodatkowe zalety, takie jak usprawnione zarządzanie, wyższa dostępność i lepsza wydajność operacyjna, które wynikają ze współużytkowania infrastruktury oraz z wirtualizacji podsystemów wejścia-wyjścia.

Wynik testu VMmark osiągnięty przez moduły serwerowe Fujitsu PRIMERGY BX924 S3, z których każdy był wyposażony w 256 GB pamięci i procesory Intel Xeon E5-2690.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ