ThinProvisioning w standardzie w macierzach InfortrendEonStor DS G7i

0

Infortrend poinformował, że licencje do aplikacji thinprovisioning będą wchodzić w skład standardowego pakietu oprogramowania dodawanego do macierzy z serii EonStor DS G7i. Bez ponoszenia dodatkowych kosztów, firmy z sektora SMB mogą zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni dyskowej i zminimalizować wymagania konieczne do zarządzania data center.
Technologia thinprovisioning Infortrenda pozwala szefom działów IT lub administratorom centrów danych przydzielać wirtualną przestrzeń, bez względu na ilość dostępnych fizycznie zasobów. Ponieważ przestrzeń dyskowa jest wykorzystywana tylko wtedy, gdy zapisywane są dane, elastyczne i wykonywane w miarę potrzeb przydzielanie przestrzeni dyskowej optymalizuje wykorzystanie dostępnych zasobów storage, upraszcza planowanie pojemności i zarządzanie oraz pomaga zredukować pobór mocy w data center.

Do tej pory oprogramowanie thinprovisioning należało kupić oddzielnie. W obecnej chwili Infortrend oferuje do wybranych modeli licencje w standardzie, co stanowi dodatkową wartość i zapewnia wygodę klientom.

Komentując tę informację, Dyrektor ds. Planowania Produkcji w Infortrend, Thomas Kao powiedział: “Ciągle rosnące zapotrzebowanie na zasoby pamięci jest głównym wyzwaniem, przed którym stają administratorzy centrów danych. Jesteśmy przekonani, że thinprovisioning jest idealnym rozwiązaniem i kluczowym komponentem każdego systemu w przedsiębiorstwach z rynku SMB. Jeśli przestrzeń jest lepiej wykorzystywana dzięki thinprovisioning, zapobiega się zakupom niepotrzebnych dysków i uzyskuje oszczędności w zakresie redundantnych zasobów sprzętowych.”

Szczegółowe informacje na temat dostępnych modeli z serii EonStor DS G7i z funkcją thinprovisioning w standardzie znaleźć można na stronie: http://www.infortrend.com/Event2013/Global/ESDS-G7i.html

Darmowe licencje można pobrać lub aktywować na stronie: http://www.infortrend.com/dsls/

Szczegółowe informacje na temat darmowych licencji uzyskać można u polskiego dystrybutora produktów Infortrend, firmy Alstor – kontakt na stronie www.alstor.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ