Szybka migracja do SSD

0

Firma Paragon Software wprowadziła na rynek aplikację Migrate OS to SSD 2.0. Oprogramowanie pozwala przenosić duże ilości danych, w tym aplikacje i system operacyjny na dyski SSD.

Aplikacja wykorzystuje intuicyjny kreatory, mający maksymalnie uprościć proces migracji na SSD. Migrate OS to SSD automatycznie zmniejsza źródłowy wolumin systemowy, wyrównuje skopiowaną partycję systemową oraz zapewnia inteligentny wybór określonych plików do migracji na mniejszy dysk SSD, a wszystko to bez konieczności ponownego uruchamiania systemu. Producent zapewnia, że Migrate OS to SSD 2.0 uwzględnia wybór plików do przeniesienia, co pozwala przyspieszyć migrację systemu nawet dziesięciokrotnie.

Według raportu IDC Outlook, produkcja dysków Solid State Drive (SSD) może wzrosnąć o 14 procent rocznie, a do końca 2013 roku o 54 procent. Coraz więcej użytkowników chce korzystać z parametrów dysków SSD takich, jak krótkie czasy dostępu, szybkości odczytu/zapisu czy fizycznej odporności na wstrząsy i uszkodzenia. Oprogramowanie Paragon Software ma im ułatwić migrację

Jednostanowiskowa licencja Migrate OS to SSD kosztuje 79,00 zł i można ją nabyć w sklepie internetowym Paragon – Software Poland.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ