Quest Software – backup i odzyskiwania danych dla MŚP

0

Quest Software udostępnił NetVault Backup – Capacity Edition – nowe rozwiązanie do ochrony danych, charakteryzujące się alternatywnym modelem licencjonowania per capacity, który spełnia potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw.

Narzędzie NetVault Backup – Capacity Edition oferuje firmom z sektora MŚP zaawansowane możliwości tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych klasy enterprise, dostępne do tej pory jedynie dla dużych przedsiębiorstw. NetVault Backup – Capacity Edition dostarcza w pełni heterogeniczną, międzyplatformową ochronę danych zarówno środowisk wirtualnych, jak i fizycznych. Zapewnia wsparcie dla systemów operacyjnych Windows, Linux i Mac OS X, jak również VMware i Hyper-V w zakresie backupu i odzyskiwania danych.

Model licencjonowania NetVault Backup – Capacity Edition per terabajt (TB) pozwala MŚP wdrożyć dodatkowe wtyczki bez ponoszenia opłat. Dzięki temu funkcjonalność rozwiązania może zostać rozszerzona o nowe opcje, które zapewnią dostępność krytycznych baz danych i aplikacji takich, jak Oracle, SQL Server, Exchange, SharePoint i MySQL. Licencjonowanie per TB daje małym i średnim firmom dużą skalowalność.

Rozwiązanie może być zainstalowane, skonfigurowane i gotowe do działania w 45 minut. Przejrzysty interfejs użytkownika i intuicyjna obsługa nie wymagają skomplikowanego przeszkolenia oraz ograniczają potrzebę kosztownego utrzymywania przez firmy własnego zaplecza IT.

Nowe narzędzie stanowi uzupełnienie rozwiązania NetVault Backup – Enterprise Capacity Edition, wprowadzonego na rynek przez Quest Software w ubiegłym roku. Pakiet w wersji Enterprise Capacity Edition przeznaczony jest dla dużych przedsiębiorstw i zapewnia dodatkowe wsparcie m.in. dla UNIX, SAP, Sybase, DB2 Netware, NDMP oraz baz danych innych producentów.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ