Przenośne dyski o pojemności 1 TB

0

TRANSCEND informuje o wprowadzeniu dwóch nowych przenośnych dysków o pojemności 1 TB – StoreJet 25H3P z obsługą USB 3.0 oraz StoreJet 25H2P z interfejsem USB 2.0.

Nowe dyski umieszczono we wstrząsoodpornej obudowie Dodatkowym zabezpieczeniem jest antypoślizgowa, silikonowa warstwa zewnętrzna, amortyzująca uderzenia oraz amortyzator umieszczony wewnątrz dysku.
Oba produkty pomyślnie przeszły wojskowe testy wytrzymałości, zyskując opinię jednych z najwytrzymalszych przenośnych dysków twardych dostępnych obecnie na rynku.

StoreJet 25H3P oparty na interfejsie USB 3.0 zapewnia transfer danych z prędkością do 90MB/s. StoreJet 25H3P jest także wstecznie kompatybilny z USB 2.0 co sprawia, ze korzystać z niego mogą także osoby, których komputery nie są wyposażone w USB 3.0.

Zarówno StoreJet 25H3P, jak i StoreJet 25H2P posiadają wbudowany przycisk One Touch Backup uruchamiający funkcję auto-backupu. Funkcja ta pozwala na natychmiastowe tworzenie kopii zapasowych i synchronizację danych z komputera.

Dyski wyposażone są także w oprogramowanie do zarządzania danymi Transcend Elite, pozwalające użytkownikom na zarządzanie, aktualizowanie oraz chronienie przechowywanych na dysku danych.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ