Mój pierwszy snapshot od FSC

0

Fujitsu Siemens Computers przygotował kampanię „My Very First Snapshot”, poprzez którą chce promować swoje rozwiązania FibreCAT SX do robienia kopii migawkowych.

W ramach specjalnej oferty producent wyposażył swoje macierze dyskowe FibreCAT SX w opcję wykonywania do czterech kopii migawkowych (snapshot) bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów licencyjnych. Dodatkowo – do systemu FibreCAT SX60 można dokupić opcję na 16 kopii migawkowych, a do systemów FibreCAT SX80 i FibreCAT SX88 – do 32 kopii. W ramach promocji ceny tych opcji zostały obniżone o 50%. Promocja potrwa do 31 października 2008 r.

Wykonywanie kopii migawkowych polega na tworzeniu obrazu danych w danym momencie w czasie. Posiadanie takich kopii gwarantuje szybkie odzyskanie danych z dowolnego momentu sprzed awarii, zaś sama procedura wymaga znacznie mniej miejsca na kopie niż wykonywanie pełnych backupów (podczas wykonywania kopii migawkowych zapisywane są tylko te dane, które zostały zmienione od ostatniego backupu). Technologia ta jest szczególnie przydatna w środowiskach testowych i programistycznych, gdzie pozwala na szybsze i bardziej skuteczne testowanie nowych systemów przed wdrożeniem ich do fazy produkcyjnej.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ