Kingston Digital przedstawia urDrive

0

Kingston Digital wprowadził Kingston urDrive, bezpłatną aplikację dostępną w szerokiej gamie pamięci USB DataTraveler. Kingston urDrive przekształca pamięć USB z pasywnej pamięci w angażujące, aktywne urządzenie magazynowania danych, pozwalające konsumentowi na łatwy dostęp do przechowywanych informacji.

“Pamięć USB traktowana była kiedyś jako cyfrowy kurier, transportujący dane z jednego urządzenia na drugie. Kingston wiedzie zdecydowanie prym w sposobie postrzegania tych urządzeń przez konsumentów,” mówi Krystian Jaroszynski, European Product Marketing Manager – odpowiedzialny za produkty Flash w firmie Kingston Technology.

Aplikacja wyposażona została w Norton PC Checkup, czyli narzędzie diagnostyczne firmy Symantec, które pozwala na skanowanie systemu w poszukiwaniu błędów i szkodliwego oprogramowania oraz sprawdza jego wydajność. urDrive posiada również przeglądarkę internetową Maxthon 3. Maxthon 3 oferuje wiodącą w branży prędkość uruchamiania i renderowania szybkości oraz architekturę, która umozliwia użytkownikowi prawdziwie mobilne i bezpieczne surfowanie po Internecie. Wszystkie pliki tymczasowe, historia oraz ciasteczka pozostają na dysku, gwarantując użytkownikowi zachowanie prywatności szczególnie na komputerach publicznych.

urDrive jest dla konsumentów w każdym wieku, nieważne czy są w pracy, domu czy w podróży. Użytkownicy otrzymują też dodatkowo możliwość składowania danych on-line w zewnętrznej chmurze. Podróżujący mogą nie tylko oglądać, zarządzać i dzielić się swoimi zdjęciami i video, ale również mieć przy sobie kopie ważnych dokumentów, takich jak choćby paszport.

Aplikacja urDrive dostępna jest bezpłatnie i preinstalowana jest na pendrivach Kingston DataTraveler 109, DataTraveler 101 Generacji 2 (G2) oraz DataTraveler 108, a już niedługo również na DataTraveler Generacji 3 (G3). Urządzenia dostępne są w różnych formach i różnej pojemności od 4GB do 32GB.

Wojciech Urbanek

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ