Iomega prezentuje dyski przenośne Helium

0

Iomega zaprezentowała dyski przenośne USB 2.0 – Iomega Helium Portable Hard Drive. Urządzenia mieszczą się w kieszeni lub teczce i są przeznaczone do współpracy z notebookami Mac.

Iomega Helium dostępne są w pojemnościach 500GB i 1TB**. Dyski są fabrycznie formatowane w systemie HFS+ zapewniając kompatybilność z komputerami Mac od momentu włączenia. Dyski Helium pozwalają na archiwizację plików z komputerów oraz przez Internet, pozwalają szyfrować dane i zawierają oprogramowane antywirusowe:

Iomega Helium Portable Hard Drive nie wymaga dodatkowego zasilania i jest sprzedawany z kablem USB 2.0. Użytkownicy dysków Iomega Helium otrzymują wszechstronne oprogramowanie dla komputerów Mac:
• Iomega QuikProtect do ustalonej archiwizacji na poziomie plików.
• MozyHome™ Online Backup do archiwizacji danych wielkości do 2 GB przez Internet.
• Bezpłatną 12-miesięczną subskrypcję Trend Smart Surfing for Mac, umożliwiającą bezpieczne kupowanie, korzystanie z usług finansowych i przeglądanie Internetu.

Dyski Iomega Helium Portable Hard Drive dostępne są w dwóch wersjach: model o pojemności 500GB w cenie 309 PLN brutto, model o pojemności 1TB w cenie 450 PLN brutto.

Wojciech Urbanek

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ