iBard24 Backup Online i programy ESET w jednym pakiecie

0

Comarch nawiązał współpracę z polskim dystrybutorem programów firmy ESET. Dzięki temu na rynku pojawiły się limitowane edycje rozwiązań ESET Smart Security oraz NOD32 Antivirus z usługą do backupu online iBard24.

iBard24 Backup Online o pojemności 5 GB znajdujący się w limitowanych wersjach wspomnianych programów pozwala na automatyczne kopie bezpieczeństwa danych użytkownika. Aplikacja działa w tle według zadanych wcześniej harmonogramów. Archiwizowane dane przesyłane są szyfrowanym połączeniem SLL-128 bit na serwery Comarch Data Center. Za pomocą aplikacji lub przeglądarki internetowej dostęp do danych jest możliwy z każdego miejsca na ziemi, a w przypadku sytuacji awaryjnej odzyskanie kopii naszych plików można wykonać na każdym komputerze.

Pakiety to kompletne narzędzia zapewniające pełne bezpieczeństwo komputera. Dzięki nim użytkownik zabezpieczy się przed wirusami oraz zyska osobisty dysk internetowy, na którym automatycznie wykonywać będą się kopie zapasowe najważniejszych plików.

Konto iBard24 5 GB jest aktywne przez okres 12 miesięcy licząc od daty jego aktywacji, po skończonym okresie można je odpłatnie przedłużyć bądź skorzystać z wersji bezpłatnej o pojemności 1 GB na stronie www.iBard24.pl.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ