CA i NetApp zbudują lepsze chmury

0

Współpracujące ze sobą od wielu lat firmy CA i NetApp poinformowały, że rozpoczęły prace nad zintegrowaniem swoich rozwiązań umożliwiających zarządzanie prywatnymi i publicznymi chmurami obliczeniowymi. Integracji będzie podlegało oprogramowanie CA do wirtualizacji, automatyzacji i świadczenia usług oraz oprogramowanie zarządzające firmy NetApp.

Na początku zintegrowane zostaną rozwiązania CA Spectrum Automation Manager oraz NetApp Provisioning Manager. Ma to pomóc użytkownikom w automatyzacji wdrożenia wirtualnej infrastruktury, a także zwiększyć poziom wykorzystania zasobów pamięci masowych. Współpracujące ze sobą programy mają pozwolić także na automatyzację zarządzania środowiskiem pamięci masowych w odniesieniu do pozostałych zasobów centrum danych – serwerów, sieci i aplikacji.

W dalszej kolejności mają być zintegrowane ze sobą rozwiązania CA Spectrum Service Assurance i NetApp SANscreen, co pozwoli na wprowadzenie modelu zarządzania usługami do środowiska pamięci masowych. Oprogramowanie CA Spectrum Service Assurance jest w stanie analizować informacje spływające z narzędzi do zarządzania wydajnością infrastruktury i aplikacji, aby później móc wskazać w jaki sposób problemy z siecią, serwerami, bazami danych czy aplikacjami mogą wpłynąć negatywnie na funkcjonowanie procesów biznesowych.

Dodatkowo oprogramowanie CA Spectrum Infrastructure Manager oraz CA eHealth Performance Manager zaoferuje rozszerzone wsparcie dla narzędzi firmy NetApp umożliwiających zarządzanie wydajnością i incydentami. Umożliwi to proaktywne reagowanie na występujące zmiany wydajności.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ