Liebert PSI XR – UPS do ochrony aplikacji IT

0

Liebert PSI XR – nowy zasilacz UPS firmy Emerson Network Power przeznaczony jest do ochrony serwerów, stacji roboczych i sprzętu sieciowego w małych firmach.

Charakteryzuje się wysoką sprawnością energetyczną typową dla technologii line interactive, na której jest oparty. Jest to szczególnie ważne w środowiskach IT, gdzie ze względu na wysokie zapotrzebowanie na energię istotne jest jej optymalne wykorzystanie. Współczynnik mocy 0,9 zapewnia wyższą moc przy tej samej ilości pobieranej energii.

Praca w trybie line interactive umożliwia szybkie przejście na pracę awaryjną i z powrotem przy stosunkowo małych zaburzeniach w przebiegu zasilania w momencie przełączania. Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) kompensuje skoki napięcia i zapobiega nadmiernej eksploatacji akumulatorów, co wydłuża czas ich eksploatacji.

Elastyczność instalacji (w konfiguracji pionowej lub poziomej) zapewnia obracany o 90° wyświetlacz LED ułatwiający odczyty niezależnie od wybranego przez klienta typu obudowy (rack lub tower). Różne warianty instalacji umożliwia duży wybór portów komunikacyjnych: port szeregowy, USB, SNMP i styk bezpotencjałowy. Do standardowego zasilacza dołączane jest oprogramowanie do automatycznego zamykania systemu operacyjnego, zapewniające ochronę danych użytkownika.

Liebert PSI XR oferowany jest w modelach o mocy 1000, 1500, 2200 i 3000 VA. Według producenta charakteryzuje się nie tylko najdłuższym czasem podtrzymania akumulatorowego w swojej kategorii i możliwością wymiany akumulatora przez użytkownika w trakcie działania, ale zapewnia też znaczne przedłużenie czasu pracy wewnętrznych akumulatorów dzięki opcji podłączenia zewnętrznych szafek akumulatorowych. Użytkownik może więc zainstalować do 6 szafek akumulatorów o wysokości 2U i zapewnić sobie dodatkowe 3 godziny czasu podtrzymania przy pełnym obciążeniu.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ