Eaton ulepsza kontrolę zarządzania energią

0

Oprogramowanie do zarządzania energią firmy Eaton, dzięki integracji z nowymi platformami wirtualizacyjnymi i infrastruktury konwergentnej, zapewnia menedżerom IT jeszcze więcej możliwości kontroli.

Firma Eaton wprowadza na rynek EMEA oprogramowanie Intelligent Power Manager 1.40. Program zwiększa możliwości integracji z systemem zarządzania serwerami Cisco Unified Computing System, pozwalając menedżerom IT ustalać priorytety zużycia energii i z wyprzedzeniem określać jego limity dla każdego serwera. Program umożliwia także integrację z platformą wirtualizacyjną VMware vSphere 5.5, oferując jeszcze więcej elastyczności dla małych/średnich centrów danych i środowisk network closet. Oprogramowanie integruje się bezpośrednio z nowym klientem web platformy VMware.

Funkcje oprogramowania Intelligent Power Manager obejmują kompleksowy przegląd stanu zasilaczy UPS oraz monitoring ich wydajności, a także są w stanie wyłączać we właściwy sposób wszystkie urządzenia zasilane poprzez UPS-y. Reagują automatycznie na zaniki zasilania poprzez wyzwolenie wyłączenia zewnętrznych systemów. Oprogramowanie przechowuje również zapisy problemów z zasilaniem i dane dotyczące pracy UPS-ów,

Intelligent Power Manager cechuje się rozbudowanymi możliwościami monitoringu i zarządzania środowiskami wirtualnymi. Program IPM jest kompatybilny z platformami VMware ESXi oraz vSphere, jak również z Hyper-V Microsoftu i umożliwia uporządkowane zamknięcie wielu maszyn wirtualnych i hipernadzorców. Ze względu na ścisłą integrację z rozwiązaniam z zakresu zarządzania maszynami wirtualnymi, takimi jak vCenter, SCVMM i XenCenter, Intelligent Power Manager ułatwia również zapewnienie zerowego czasu przestoju aplikacji w trakcie migracji na żywo maszyn wirtualnych w przypadku awarii zasilania.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ