Dane – zawsze do usług

0


Wartość danych szybko rośnie. Niektórzy porównują je nawet do ropy naftowej, choć ceny tej ostatniej szybują w dół. Ale to nie jedyna analogia.

Surowe dane nie przedstawiają wartości, podobnie jak ropa naftowa. Żeby wyodrębnić benzynę bądź inne składniki trzeba przeprowadzić destylację. Natomiast obróbką danych zajmują się specjaliści od oprogramowania.

Niestety cyfrowe zasoby są traktowane po macoszemu. Dlaczego? Czasami przyczyną jest brak wiedzy, innym razem zwykła niedbałość.

Niestety niesie to ze sobą poważne konsekwencje. Według badań firmy Veeam awarie aplikacji, które powodują brak dostępu do danych, mogą kosztować przedsiębiorstwo nawet 2 miliony dolarów rocznie.

Co zrobić, żeby dane były dostępne 24 godziny na dobę? Odpowiedzi na to pytanie poszukamy w naszym blogu „Dane zawsze do usług”.

Startujemy w styczniu. Ciekawe porady, wyniki badań, zestawienia i … konkursy z nagrodami. Będzie się działo! Zapraszamy. Bądźcie z nami.

W najbliższych tygodniach zapomnijmy o przeliczaniu danych i kalorii. Czas odpocząć i nabrać nowych sił na Nowy 2015 Rok.
Veeam - Merytoryczny Partner Bloga
Powrót do Bloga

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ