Trend Micro oferuje zaawansowane zabezpieczenia dla VMware vCloud Hybrid Service

0

Firma Trend Micro zaprezentowała nowe rozwiązanie dla VMware vCloud Hybrid Service, pozwalające klientom na płynne przeprowadzenie migracji środowiska lokalnego lub prywatnego środowiska chmury do chmury publicznej. Rozwiązanie Trend Micro Deep Security zostało zaprojektowane z myślą o redukcji kosztów i uproszczeniu operacji, oferując dostęp do wszechstronnej platformy administrowania zabezpieczeniami i zarządzania politykami w środowiskach fizycznych, wirtualnych i w chmurze.

Deep Security for vCloud Hybrid Service pozwala klientom łatwo rozszerzyć swoją lokalną strukturę bezpieczeństwa na środowisko chmury. Dzięki interoperacyjności rozwiązania Deep Security z VMware vCloud Director i innymi technologiami opracowanymi przez VMware, administratorzy mogą korzystać z funkcji automatycznego wykrywania maszyn wirtualnych i przypisywać im kontekstowe polityki, co umożliwia zachowanie spójnego modelu ochrony w całym centrum danych i w chmurze publicznej. Klienci będą mogli też skorzystać z innych przydatnych funkcji, takich jak wirtualne poprawki (virtual patching), które chronią maszyny wirtualne przed atakami wykorzystującymi ich słabe punkty, zmniejszając ryzyko strat i koszty związane z zarządzaniem aktualizacjami i łatami.

Jeden z elementów rozwiązania Trend Micro Cloud and Data Center Security – Deep Security – łączy w sobie szereg narzędzi bezpieczeństwa takich jak funkcja wykrywania i zapobiegania włamaniom, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, monitoring integralności systemu, skanowanie słabych punktów, zapora firewall i SSL, upraszczając operacje, pozwalając na łatwe zachowanie zgodności z regulacjami i przyspieszając zwrot ROI z inwestycji w środowiska zwirtualizowane i chmurę.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ