TP-LINK TL-WR843ND – router z funkcją WISP oraz zasilaniem PoE

0

TP-LINK TL-WR843ND to wielofunkcyjny, bezprzewodowy router pracujący w standardzie N, który oferuje funkcję klienta WISP oraz opcje pasywnego zasilania PoE poprzez port WAN.

Urządzenie w domyślnym trybie pracy – klient-router – umożliwia korzystanie z usług bezprzewodowego dostawcy internetu, a dodatkowo pozwala na udostępnienie takiego łącza za pomocą Wi-Fi lub kabla Ethernet urządzeniom pracującym w sieci lokalnej. W trybie bezprzewodowym router TP-LINK oferuje transfer danych z prędkością do 300 Mb/s.

TL-WR843ND posiada port RJ-45 WAN obsługujący pasywne zasilanie PoE. Jest to szczególnie przydatna opcja w przypadku konieczności instalacji routera w miejscach gdzie niedostępne są gniazda sieci elektrycznej, na przykład na zewnątrz budynków. W trybie tym długość kabla Ethernet, za pomocą którego urządzenie będzie zasilane, wynosić może do 30 metrów. Dzięki temu możliwa jest wygodna instalacja routera w optymalnej lokalizacji.

TP-LINK TL-WR843ND wyposażony jest również w przycisk WPS, który umożliwia szybkie zestawienie szyfrowanego połączenia bezprzewodowego.

Router TP-LINK TL-WR843ND objęty jest 24. miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 139 zł brutto.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ