Terminal wideokonferencyjny HD – trzy w jednym

0

Huawei TE30 to zintegrowany wideoterminal HD. Kompaktowe urządzenie łączy: kamerę, kodek i mikrofon o zasięgu 6 m.

Nowe urządzenia Huawei z serii TEX0, jako pierwsze na świecie, wyposażone zostały w funkcję wybierania głosowego. TE30 rozpoznaje komendy głosowe i dzięki WiFi łączy się bezprzewodowo z siecią IP czy mikrofonem bezprzewodowym.
Producent oferuje nowoczesne i proste w obsłudze menu 3D. Podczas pierwszego uruchomienia automatycznie włącza się kreator instalacji, który pomaga w konfiguracji. Podstawowe informacje o wideoterminalu i połączeniach wyświetlane są na wbudowanym wyświetlaczu LCD. Nowe rozwiązanie wideokonferencyjne Huawei wspiera VME (Video Motion Enhancement) i H.264 HP. Pozwala to o połowę ograniczyć zajętość pasma konferencji. VME oraz funkcje rozpoznawania twarzy i przetwarzania obrazu wideo pomagają TE30 dopasować się do oświetlenia w pomieszczeniu, zmniejszyć zużycie pasma konferencji i poprawić jakość wideo.

Technologia SEC (Super Error Concealment) zapewnia wysoką jakość wideo, nawet przy 20-procentowej utracie pakietów. Dzięki obsłudze H.264 SVC terminal może dostosować się do różnych szerokości pasma, funkcji urządzenia i wymagań sieci.
Wysokie bezpieczeństwo wideokonferencji gwarantuje H.460, technologia SNP oraz firewall traversal. Wideoterminal wspiera protokół szyfrowania H.235 oraz SRTP, TLS i HTTPS. TE30 współpracuje ze wszystkimi standardowymi terminalami wideokonferencyjnymi, mostkami wideokonferencyjnymi i systemami zarządzania. Integruje się z Microsoft Lync2010 i OCS2007R2, pracuje z sieciami IMS i wykorzystuje interfejs API.

Wideoterminal dostępny na naszym rynku w sprzedaży firmy KONTEL, dystrybutora VAD Huawei w Polsce

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ