Riverbed poszerza rodzinę Stingray

0

Riverbed Technology ogłosiło rozszerzenia produktów z rodziny Stingray, kontrolerów dostarczania aplikacji – ADC). Rozszerzenia te pozwalają przedsiębiorstwom zwiększyć korzyści dzięki połączeniu ADC z rozwiązaniem Stingray Aptimizer, optymalizującym zawartość stron (WCO).

Stingray Traffic Manager 9.0 to jedyny kontroler dostarczania aplikacji z kompleksową możliwością optymalizacji zawartości stron, natomiast nowe modele Stingray Aptimizer mogą być stosowane z każdym ADC w celu poprawiania wydajności bez wprowadzania zmian na serwerach aplikacji lub w przeglądarkach użytkowników. Riverbed redefiniuje rolę ADC, polegającą dotychczas na równoważeniu obciążeń, przyspieszając działanie sieci użytkownikom końcowym, umożliwiając lepsze wykorzystanie chmury oraz zapewniając niezawodność sieci i aplikacji opartych na chmurze.

Stingray Aptimizer jest oprogramowaniem WCO, stosowanym tylko w centrum przetwarzania danych niewymagającym wprowadzania zmian w przeglądarkach użytkowników i w internetowych aplikacjach. Aptimizer dostarcza kompleksowe WCO przeznaczone w całości dla kluczowych elementów w aplikacjach internetowych, w tym:
• Kombinacji HTML i CSS w celu mniejszej liczby zapytań
• Dostarczania wielu zdjęć naraz – Image spriting
• Eliminacji zbędnych danych przy formatowaniu obrazów – Image resampling
• Redukcji długości kodu źródłowego w języku Java w celu zmniejszenia ilości danych
• Optymalizacji dostarczania zawartości poprzez shardowanie (podział na mniejsze jednostki) domen i przepisanie zawartosci do sieci CDN

Riverbed dostarcza kompleksowe rozwiązania WCO w ramach Stringray Traffic Manager lub w ramach samodzielnej technologii wpasowującej się w istniejące środowiska ADC firm F5, Citrix i Cisco. Dzięki Stingray 9.0 przedsiębiorstwa i operatorzy chmury mogą czerpać korzyści z wysokiej wydajności, co pozwala im działać w dowolnym środowisku: fizycznym, wirtualnym czy chmurowym oraz na żądanie dostosowywać swoją infrastrukturę. Ponadto, użytkownicy końcowi mogą uzyskać cztery razy szybszy dostęp do internetowych aplikacji przy mniejszym o 30% zużyciu pasma.

Stingray Traffic Manager 9.0 i nowe modele Stingray Aptimizer będą dostępne w drugim kwartale 2012 roku.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ