Przełączniki GS3700 i XGS3700 – ZyXEL

0

ZyXEL Communications wprowadza najnowszą serię w pełni zarządzalnych przełączników GS3700 i XGS3700, obsługujących łączność zdalną oraz większe obciążenia generowane przy przesyłaniu dźwięku i wideo.

Nowa rodzina urządzeń GS3700 i XGS3700 nadaje się do sieci o kluczowym znaczeniu. Urządzenia posiadają podwójne moduły zasilające oraz wymienne wentylatory, dzięki temu zwiększa się żywotność produktu oraz maleje ryzyko awarii sieci. Przełączniki te oferują dostęp o wysokiej wydajności przy dużym rozmieszczeniu w wirtualnych centrach danych a także wdrożenia dla dużych bezprzewodowych sieci LAN. Jest to możliwe dzięki ich zawansowanej warstwie gigabitowej – Layer 2 Plus (Layer 3 Lite) oraz możliwości przełączeń na poziomie struktury rdzenia czy agregacji topologii sieci. Dostępne są modele 24- i 48-portowe, z obsługą zasilania PoE z większą mocą i 4 portami dla połączeń 10GB (modele XGS).

Urządzenia z obu serii GS3700 i XGS3700 są już dostępne za pośrednictwem sieci dystrybucji ZyXEL: AB, Action, eD’system, RRC, Veracomp oraz u autoryzowanych partnerów w całej Polsce.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ