Nowa generacja przełączników Netgear

0

W listopadzie pojawi się na polskim rynku nowa seria przełączników firmy NETGEAR – M5300. Seria M5300 ma być idealnym rozwiązaniem dla firm i organizacji wykorzystujących szkielet sieci w standardzie 10Gigabit Ethernet.

M5300 to najbardziej zaawansowana technologicznie linia przełączników dostępna w ofercie firmy NETGEAR, w pełni zarządzalnych, wyposażonych w dwie zatoki na moduły SFP+ oraz z możliwością instalacji kolejnych dwóch. Jako element szerszej infrastruktury sieciowej, NETGEAR M5300 zapewnia elastyczny dostęp do zwirtualizowanej części infrastruktury, środowisk LAN oraz rozwiązań stosowanych w budynkach komercyjnych. Dostępna w urządzeniach technologia Virtual Chassis pozwala na skalowanie całego środowiska sieciowego oraz redundancję.

Seria M5300 składa się z przełączników 24 i 48-gigabitowych oraz jednego modelu wyposażonego w 24 porty SFP. Urządzenia posiadają dwie wbudowane 10-gigabitowe zatoki z portami combo SFP+/10GBase-T. Wyposażono je również w dwie uzupełniające zatoki dla dodatkowych podłączeń 10Gb/s lub tworzenia lokalnego lub zdalnego stackingu. Wszystkie modele linii M5300 posiadają identyczne symbole jak poprzednie wersje w celu ułatwienia wdrażania i utrzymania. Część przełączników dostarczana jest z oprogramowaniem L2+ z możliwością odpłatnego odblokowania pełnej funkcjonalności L3.

Przełączniki NETGEAR M5300 objęte są dożywotnią gwarancją, a także zaawansowanym wsparciem technicznym.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ