NetIQ przedstawia najnowsze wersje produktów PlateSpin

0

Firma NetIQ udostępniła nową generację produktów PlateSpin do zarządzania obciążeniami i przywracania sprawności systemów po awariach. Najnowsze wersje umożliwiają szybkie i sprawne przywracanie sprawności systemów informatycznych po awariach, konsolidację serwerów oraz przeprowadzanie migracji w środowiskach wirtualnych i fizycznych.

W połączeniu z najnowszą wersją opracowanego przez firmę NetIQ narzędzia do planowania i analiz, rozwiązania z rodziny PlateSpin umożliwiają informatykom określanie i dotrzymywanie precyzyjnych warunków jakości usług zapisanych w umowach SLA w zakresie przywracania sprawności po awariach, ochronę serwerów fizycznych oraz przyspieszenie przenoszenia obciążeń przy ograniczeniu do minimum przestojów podczas migracji serwerów.

Główne wprowadzone usprawnienia dla rozwiązywania problemów w zakresie przywracania sprawności po awariach i zarządzania obciążeniami:

  • Replikacja serwerów fizycznych: chrona serwerów fizycznych i wirtualnych za pomocą jednego rozwiązania DR przy wykorzystaniu własnego środowiska lub poprzez rozszerzenie możliwości rozwiązania VMware Site Recovery Manager (SRM) o obsługę serwerów fizycznych, umożliwiając replikację serwerów fizycznych łącznie z maszynami wirtualnymi za pomocą istniejącego środowiska SRM.
  • Obsługa najnowszego oprogramowania: PlateSpin Forge 4 zgodna z najnowszymi wersjami systemów operacyjnych i hipernadzorców firm Microsoft, VMware i innych, udostępniając uniwersalne urządzenie do przywracania sprawności systemów po awariach.
  • Migracje Anywhere-to-Anywhere: wykorzystanie opracowanych przez NetIQ szybkich protokołów transmisji blokowej i technologii Server Sync z najnowszymi wersjami hipernadzorców firm Microsoft, Vmware i innych oraz nowymi serwerami fizycznymi UEFI/GPT z dużymi (ponad 2 TB) dyskami systemowymi, oferując możliwości migracji w dowolnym kierunku między środowiskami fizycznymi, wirtualnymi i obrazami), a nie tylko jednoplatformowych konwersji z systemów fizycznych do wirtualnych.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ