Barracuda Networks wprowadza nowe, zaawansowane zapory sieciowe

0

Barracuda wprowadziła do sprzedaży nowe urządzenia Barracuda NextGen Firewall – zapory sieciowe nowej generacji wyposażone w zaawansowane funkcje optymalizacji ruchu, które są dostępne w cenie poniżej 700 dolarów. Modele w formie desktopów zostały zaprojektowane pod kątem sieci rozproszonych i oferują skuteczniejsze zabezpieczenia oraz wyższą wydajność podczas dostępu do aplikacji w chmurze prywatnej i publicznej.

Urządzenia Barracuda NextGen serii F oferują wysoką wydajność – zwiększają dostępność pasma i komfort pracy użytkowników poprzez wbudowaną optymalizację WAN, inteligentne, dynamiczne równoważenie łączy oraz przełączanie awaryjne. Pozwalają organizacjom określać priorytety ruchu na potrzeby aktywnego zarządzania pasmem, preferencyjnego traktowania wybranych aplikacji oraz dostosowanego dostępu do sieci. Zapewniają ciągłość biznesową i zarządzanie pasmem poprzez dynamiczne równoważenie ruch na wielu połączeniach z internetem. Urządzenia F18, F80, F180 i F280 zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa i optymalizacji sieci oraz regulują ruch na granicy sieci, gwarantując ciągły dostęp oraz wydajność i niezawodność krytycznych aplikacji.

Nowe modele oferują dobrą jakościowo, niezawodną łączność między wieloma lokalizacjami (dotyczy to zarówno urządzeń fizycznych, jak i wirtualnych). Sieci IPsec VPN gwarantują bezpieczną łączność z innymi zdalnymi oddziałami, centralnymi biurami, a także chmurami publicznymi, takimi jak Amazon Web Services i Microsoft Azure. Zapewniają kontrolę nad aplikacjami, rozpoznawanie użytkowników, głęboką inspekcję ruchu SSL, filtrowanie stron internetowych, IPS oraz opcjonalne wykrywanie złośliwego oprogramowania i zagrożeń zaawansowanych (ATD).

Nowe urządzenia Barracuda NextGen Firewall serii F: modele F18, F80, F180 i F280 są już dostępne w cenie katalogowej od 699 dol. za urządzenie i od 129 dol. za aktualizację Energize Update. Opcjonalna usługa Instant Replacement, która przewiduje priorytetową wymianę uszkodzonego sprzętu i bezpłatne aktualizowanie czteroletnich urządzeń jest dostępna w cenie katalogowej 129 dol. rocznie. Na rynkach międzynarodowych ceny i dostępność zależą od regionu.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ