Polska premiera nowej kamery dozorowej Panasonic True 4K

0

Panasonic przedstawił najnowszy model kamery kopułkowej WV-SFV781L. Urządzenie wyświetla obraz w jakości 4K, zapewniając wyraźne szczegóły w każdym obszarze pola widzenia. Model został zaprezentowany podczas wydarzenia branżowego Professional Roadshow 2015 w Warszawie.

Model WV-SFV781L jest wyposażony w przetwornik obrazu zapewniający dobrą widoczność praktycznie w każdym świetle. Kamera oferuje ponadto szerokie pole widzenia o kącie od 16° do 100°, a wymiana obiektywu nie jest konieczna. Dzięki temu urządzenie sprawdzi się w systemach ochrony miejsc publicznych oraz dużych terenów, takich jak lotniska, parkingi, skrzyżowania, dworce kolejowe, magazyny czy zakłady przemysłowe.

Kamera Panasonic True 4K pokrywa teren czterokrotnie większy niż urządzenie o rozdzielczości 1080p oraz dziewięciokrotnie większy niż kamera 720p. Oprócz tego model zapewnia widoczność na dwukrotnie dłuższym dystansie niż kamera 1080p oraz trzykrotnie dłuższym od urządzeń 720p.

Połączenie matrycy o wielkości 1/1,7″ z obiektywem Panasonic True 4K F1,6 daje możliwość pracy przy oświetleniu na poziomie 0,3 luksa dla obrazu kolorowego oraz 0,03″ luksa dla obrazu czarno-białego. Dodatkowo funkcja Smart IR-LED umożliwia uzyskanie ostrego i jasnego obrazu w jakości 4K nawet przy minimalnym oświetleniu 0 luksów, co oznacza, że kamera jest niezwykle czuła w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami klasy 4K przeznaczonymi do monitoringu.
Model WV-SFV781L został zabezpieczony powłoką antydeszczową, która zapewnia widoczność nawet w czasie opadów, powodując warstwowe spływanie wody z powierzchni urządzenia. Dzięki temu zapobiega powstawaniu kropli oraz osadzaniu się kurzu, co mogłoby rozpraszać światło i pogarszać widoczność.
Ponadto wirtualna funkcja PTZ umożliwia użytkownikowi kadrowanie widoku przy jednoczesnym nagrywaniu obrazu z całego pola widzenia, co nie pozwala przeoczyć żadnego istotnego zdarzenia.

Kamera Panasonic True 4K

Więcej informacji o systemach zabezpieczeń Panasonic można znaleźć na stronie: business.panasonic.pl/systemy-zabezpieczen/.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ