Nowe urządzenia HP TippingPoint

0

Firma HP poinformowała o rozszerzeniu oferty systemu zapobiegania włamaniom HP TippingPoint NX Series Next Generation Intrusion Prevention System o nowe urządzenia, które przyspieszają wykrywanie, rozpoznawanie i eliminowanie zagrożeń dla bezpieczeństwa sieci.

Tradycyjne zabezpieczenia sieciowe nie zapewniają minimalizacji ryzyka i blokowania destrukcyjnych ataków. Potrzebne są rozwiązania, które obejmują całe przedsiębiorstwo — od centrum przetwarzania danych po małe oddziały terenowe — a jednocześnie utrzymują optymalną wydajność sieci.

Nowe urządzenia HP S7500NX, HP S6200NX i HP S2600NX NGIPS uzupełniają rodzinę HP NX, zapewniając pełną inspekcję z szybkością odpowiednio 20 Gb/s, 10 Gb/s i 3 Gb/s. Najszybsze z nich oferuje jeden z najwyższych w branży poziomów przepustowości w obudowie o wysokości 2U, co pozwala zmniejszyć ilość miejsca zajmowanego w centrum przetwarzania danych i obniżyć koszty zużycia energii.

Nowe rozwiązania umożliwiają zespołom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo sieci szybką i dokładną lokalizację zagrożeń bez spowalniania ruchu sieciowego. Pozwalają także klientom elastycznie dostosowywać interfejsy sieciowe i topologię zapewniającą ciągłość biznesu w przypadku awarii sprzętu.

Wszystkie urządzenia HP TippingPoint wykorzystują wiedzę najlepszych w branży ośrodków badawczych HP TippingPoint DVLabs i Zero Day Initiative, co gwarantuje wykrywanie i minimalizację wpływu najnowszych podatności oraz blokowanie ataków z ich wykorzystaniem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ