Nowe modułowe zasilacze UPS od Eaton

0

Eaton wprowadził na rynek EMEA kilka nowych trójfazowych, modułowych UPS-ów funkcjonujących w trybie podwójnej konwersji, które zmniejszają dysproporcję pomiędzy oczekiwaną wydajnością energetyczną, a skalowalnością. Nowe urządzenia z serii 93 PM, dostępne w zakresie mocy znamionowej od 30 do 200 kW, łączą wydajność energetyczną ze skalowalnością oraz pionową i poziomą nadmiarowością.

Nowe modele zasilaczy UPS 93PM zawdzięczają swoją elastyczność konstrukcji modułowej. Wykorzystanie opatentowanej, bezprzewodowej technologii pracy równoległej HotSync oznacza, że system może być zaprojektowany lub można go skalować do mocy znamionowej 800 kW, maksymalizując w ten sposób dostępność systemu, bez ograniczania jego elastyczności i niezawodności.

Nowe UPS-y oferują najniższy możliwy współczynnik TCO, dzięki umożliwieniu użytkownikom czerpania korzyści z wydajności operacyjnej zapewnionej przez system oszczędzania energii ESS Energy Saver System. System ESS automatycznie i stale dopasowuje działanie UPS do bieżącej jakości zasilania, umożliwiając osiąganie wydajności rzędu 99%. Gdy jest to wymagane, ESS przełącza płynnie UPS w tryb podwójnej konwersji w czasie krótszym niż 2 milisekundy i osiąga wydajność rzędu 97%, usuwając jednocześnie wszelkie zakłócenia w zasilaniu sieciowym. Nowe zasilacze UPS 93PM posiadają również współczynnik mocy 1.0, co umożliwia użytkownikom optymalizację wskaźnika efektywności zużycia energii Power Usage Effectiveness (PUE).

Nowe jednostki oferują elastyczność rozmieszczania i zabudowy, dzięki konstrukcji o pełnym dostępie z przodu oraz opcji zarządzania temperaturą poprzez wykorzystanie przepływu powietrza od przodu do góry lub od przodu do tyłu. Umożliwia to zabudowę naprzeciw ścian, tyłem do siebie, w rzędzie lub w konfiguracji zimnych/gorących korytarzy. Konstrukcja o pełnym dostępie z przodu pozwala również na szybki dostęp dla dokonania czynności serwisowych i konserwacji.

Zasilacze są standardowo wyposażone w nowe oprogramowanie Intelligent Power Manager (IPM), które jest w pełni kompatybilne z wszystkimi najważniejszymi systemami operacyjnymi i platformami wirtualizacyjnymi, włączając w to VMware vCenter, Microsoft Systems Center oraz Citrix XENCenter.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ