Kamera zewnętrzna HD IP66 Plug-n-View

0

EDIMAX Technology zaprezentowało zewnętrzną kamerę IC-9110W do całodobowego monitorowania otoczenia domu lub firmy. Metalowa obudowa zgodna z certyfikatem IP66 jest wodoodporna, a daszek chroni obiektyw przed zabrudzeniami. Przewód jest umieszczony w uchwycie kamery, dzięki czemu nie ulegnie zniszczeniu lub uszkodzeniu. Kamera posiada 20 diod podczerwieni, kąt widzenia 139° i technologię Plug-n-View.

Urządzenie kompatybilne jest z technologią Plug-n-View, która umożliwia w kilku prostych krokach skonfigurowanie kamery z serwerem w chmurze, dzięki czemu użytkownik ma możliwość podglądu rejestrowanego obrazu z poziomu smartfona lub tabletu z każdego miejsca na świecie. Do kamery IC-9110W dołączono bezprzewodowy moduł. Umieszcza się go wewnątrz budynku, aby połączył się z routerem. Zamontowana na zewnątrz kamera łączy się z modułem za pomocą jednego przewodu.

EDIMAX IC-9110W jest przystosowana do zmieniających się warunków zewnętrznych i trudnych warunków pogodowych. Kamera wyposażona jest w czujnik natężenia światła oraz 20 wbudowanych diod podczerwieni. Dzięki wbudowanym filtrom ICR światło podczerwone jest w ciągu dnia filtrowane, aby zapewniać bardzo dobre odwzorowanie kolorów.

Kamera wyposażona jest w system detekcji ruchu, który pozwala na zdefiniowanie obszarów, w których system będzie wykrywał ruch. W przypadku jakiejkolwiek aktywności w wybranym obszarze kamera zapisze nagranie na karcie microSD/SDHC lub automatycznie wyśle je mailowo, na serwer FTP, bądź na smartfon w postaci powiadomienia push.

W kamerze zastosowano szeroki obiektyw – kąt widzenia wynosi 139 stopni oraz 1 megapikselowy sensor CMOS, dzięki czemu kamera umożliwia nagrywanie wideo w rozdzielczości 1280 x 720 w 30kl/s. Dodatkowo moduł bezprzewodowy ma slot na kartę microSD o pojemności do 32 GB.

Główne cechy EDIMAX IC-9110W:

  • Wewnętrzny moduł bezprzewodowy;
  • Tryb nocny;
  • Wykrywanie ruchu i dźwięku oraz wysyłanie obrazów na e-mail, FTP lub urządzenia mobilne;
  • Czujnik natężenia światła;
  • 20 wbudowanych diod podczerwieni;
  • Możliwość podglądu z urządzeń mobilnych (smartfony i tablety z systemami iOS i Android);
  • Obsługa kart microSD/SDHC;
  • Wytrzymała, wodoodporna obudowa zgodna z IP66;
  • Łatwa konfiguracja.

Sugerowana cena detaliczna kamery sieciowej IC-9110W wynosi 549 zł.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ