Eaton prezentuje nowe modele trójfazowych UPS

0

Firma Eaton wprowadza na rynek trzy nowe modele trójfazowe do swojej uniwersalnej rodziny 9PX – kompaktowych, wysokowydajnych zasilaczy UPS. Nowe modele, dostępne w regionie EMEA, dedykowano dla aplikacji IT i zastosowań przemysłowych, w których trójfazowe źródła energii są łatwo dostępne, a wydajność energetyczna jest najważniejszym wymaganiem.

Nowe urządzenia z rodziny 9PX charakteryzują się wejściem trójfazowym i wyjściem jednofazowym (3:1) i są oferowane w zakresie mocy znamionowej 6, 8 i 11 kVA. Wszystkie
wersje wyposażono w obejście serwisowe do łatwej wymiany UPS-a, bez potrzeby wyłączania krytycznych systemów. Urządzenia uzupełniają istniejące modele jednofazowe (1:1), które są dostępne w zakresie mocy znamionowej od 5kVA do 11kVA.

W trakcie pracy w trybie podwójnej konwersji, zasilacze osiągają efektywność do 95%, a gdy główne źródło zasilania jest dobrej jakości, wzrasta ona nawet do 98 % w trybie wysokiej sprawności. Jednostki wyposażono w system sterujący, który w trybie podwójnej konwersji stale monitoruje warunki zasilania i reguluje prace zasilacza w celu optymalnego zarządzania wydajnością.

Zdalne możliwości monitorowania zapewnia oprogramowanie dostarczane w standardzie z każdym zasilaczem z serii 9PX. Aplikacja, kompatybilna ze wszystkimi ważniejszymi systemami operacyjnymi i oprogramowaniem wirtualizacyjnym, pozwala na łatwe zintegrowanie UPS-a ze środowiskami wirtualizacyjnymi, takimi jak: VMware cCenter, Microsoft HyperV, Citrix XEN czy Red Hat KVM.

Nowe jednostki mają wysokość tylko 6U. Wszystkie modele mogą być wykorzystywane jako jednostki wolnostojące w orientacji wieżowej, bądź do zabudowy w szafie rackowej z opcjonalnym zestawem montażowym.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ