Bezpieczne usuwanie danych w Diskus

0

Krakowska firma Diskus otworzyła nowy dział o nazwie DeGauss, który świadczy usługi bezpiecznego i bezpowrotnego kasowania i niszczenia nośników danych (dyski twarde, taśmy itp.).

Diskus świadczy usługi kasowania danych i niszczenia nośników zarówno w swojej siedzibie, jak i w dowolnym miejscu, wskazanym przez Klienta. Usługa zostaje wykonana w ustalonym wcześniej terminie jak i w trybie ekspresowym. Cały proces może być dokładnie rejestrowany. Klient otrzymuje dokumentację przeprowadzonego procesu i specjalny certyfikat, potwierdzający wykonanie nieodwracalnego zniszczenia informacji z nośnika. W trosce o bezpieczeństwo środowiska, dyski nie nadające się do ponownego użycia są wywożone z przedsiębiorstwa i poddawane utylizacji. Firma zapewnia całkowitą poufność danych na każdym etapie świadczonej usługi.

Dla Klientów zainteresowanych samodzielnym przeprowadzeniem procesu niszczenia danych, Diskus oferuje też pełną gamę produktów usuwających dane, takich jak: demagnetyzery automatyczne i ręczne, niszczyciele HDD, niszczarki cyfrowe oraz programy usuwające dane.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ