Rozmowy bez kosztów

0

Nowa usługa firmy Activis umożliwia internautom realizację bezpłatnych połączeń z firmami, które zamieszczą na swojej stronie ikonkę VoiceLink. Łączność nawiązywana jest przez kliknięcie ikony umieszczonej na firmowej witrynie. Nie wymaga od osoby inicjującej połączenie specjalnej aplikacji, logowania, konta czy opłat.

Activis Polska dedykuje rozwiązanie firmom, dla których bezpośredni kontakt z klientem ma kluczowe znaczenie. VoiceLink może być ciekawą alternatywą dla systemów call center. Dzięki możliwości przekazywania połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe, z technologii mogą korzystać pracownicy mobilni. Zainteresowanie VoiceLinkiem wykazują organy administracji, uczelnie, szkoły i inne instytucje.

VoiceLink obsługuje zgłoszenia na zasadzie call center: informuje internautę o stanie połączenia, w razie potrzeby ustawia kolejność zgłoszeń, cyklicznie rozdziela wywołania kolejnym konsultantom oraz zbiera statystyki

Projekt otrzymał dofinansowanie z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka „Pozwoli nam to na stworzenie infrastruktury odpowiedniej do obsługi rosnącej grupy użytkowników VoiceLinka, szybkie zakończenie wszystkich planowanych prac rozwojowych i pełne wdrożenie na skalę masową” – powiedział Jarosław Jaśkiewicz, Dyrektor Handlowy w firmie Activis.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ