Polycom popularyzuje wideo

0

Polycom zaprezentował Polycom Adoption Services, cztery nowe usługi, które mają pomóc przedsiębiorstwom spopularyzować współpracę wideo wśród użytkowników oraz przyśpieszyć zwrot z inwestycji w Polycom RealPresence.

Usługi Polycom Adoption Services opierają się na metodologii opracowanej przez Polycom i pozwalają zwiększyć stopień wykorzystania rozwiązań do współpracy wideo Polycom RealPresence wśród klientów, partnerów i pracowników.

Adoption Consulting. Chcąc wyznaczyć ogólne ramy wdrożenia, konsultanci firmy Polycom przeprowadzają sondaże i wywiady w celu ustalenia potrzeb biznesowych, celów i środowiska technologicznego, a także potrzeb poszczególnych użytkowników. Pomaga to stworzyć projekt rozwiązania, które jest proste i komfortowe w obsłudze. Współpracują też z klientami, opracowując plany.

Adoption Portal. Ta usługa stanowi dla użytkowników alternatywę dla szkoleń prowadzonych w siedzibie klienta. Adoption Portal to gotowy pakiet do tworzenia dostosowanych zasobów online, które obejmują samouczki wideo, instrukcje, zbiory pytań i odpowiedzi oraz inne materiały pomagające uczynić współpracę wideo częścią codziennej pracy.

Adoption Campaign.
Przedsiębiorstwa mogą zwiększyć poziom akceptacji wdrożonych rozwiązań, angażując użytkowników w promocyjne kampanie, które podkreślają wartość i zalety współpracy wideo. Polycom zapewnia konfigurowalne banery, plakaty, wideo i wiadomości e-mail, które promują motyw „przejdź na wideo”, jednocześnie kierując użytkowników do firmowego portalu wideo.

RealPresence Analytics.
Ta chmurowa usługa opiera się na łatwym w użyciu rozwiązaniu raportującym, które pomaga ustalić poziom akceptacji poprzez szczegółowe pomiary i analizę. Konfigurowalne raporty śledzą poziom akceptacji z wykorzystaniem kilku metryk, a zaawansowana analiza pomaga w bieżącym planowaniu i przydzielaniu zasobów, umożliwiając klientom identyfikowanie wzorów użycia, jakości usług oraz trendów kosztowych.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ