VMware vForum 2014 – rozwiń możliwości swojego biznesu

0

Piątego czerwca, w ramach serii 24 spotkań w krajach regionu EMEA, odbędzie się po raz czwarty w Warszawie VMware vForum. Organizatorzy polskiej edycji spodziewają się ponad 700 gości.

Tematem przewodnim i hasłem tegorocznego cyklu vForum jest „Zwiększanie możliwości”, rozumiane jako budowanie nowej generacji IT, dzięki której instytucje będą dynamicznie rozwijały się w erze chmury i mobilności.

Spotkanie rozpocznie Alex White, VP Enterprise Business, EMEA, VMware, którego wystąpienie pt. „Przedsiębiorstwo zdefiniowane programowo: rozwój w erze chmur obliczeniowych i mobilności” dotyczyć będzie rosnących oczekiwań firm wobec IT, konieczności fundamentalnych zmian w sposobie działania IT i korzyści, jakie mogą odnieść przedsiębiorstwa definiowane programowo.

„Innowacje IT nie są już ograniczone do warstwy technologicznej. Jak nigdy przedtem dotyczą stymulowania wzrostu biznesu i tworzenia nowych możliwości” — powiedział Piotr Fąderski, Country Manager z polskiego oddziału VMware. „VMware vForum 2014 daje możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z obecnymi gośćmi – szerokim gronem klientów, partnerów i pasjonatów IT. Jest to także okazja do rozmowy z najważniejszymi postaciami branży, na temat tego jak firmy — od sektora MŚP po globalne instytucje — z powodzeniem wykorzystują nową generację IT, wdrażając rozwiązania w krótkim czasie, którego wymaga dzisiejszy biznes.”

Oprócz kierownictwa VMware w wydarzeniu wezmą udział także przedstawiciele firm partnerskich, m.in. EMC, Trend Micro i HP, którzy podzielają wizję VMware dotyczącą sposobu tworzenia i dostarczania usług IT, wspierających biznes.

„Podczas VMware vForum 2014 uczestnicy dowiedzą się, jak zmiany w branży IT powodują fundamentalne przeobrażenia w biznesie. Szybki rozwój innowacji IT przyniesie korzyści tym, którzy najszybciej dostosują się i wykorzystają nowatorskie rozwiązania” — kontynuuje Piotr Fąderski. „Mówiąc prościej, firmy oczekują prostszego, szybszego i efektywniejszego zarządzania i utrzymania IT. Pozwoli to uwolnić zasoby potrzebne do wspierania nowych pomysłów oraz do przyspieszenia innowacyjnych procesów.”

Spotkanie VMware vForum 2014 skupia się na trzech głównych obszarach tematycznych: programowo zdefiniowanym centrum danych, hybrydowej chmurze oraz mobilności. Obejmuje prezentacje, demonstracje, pokazy produktowe i sesje, a także oferuje okazje do nawiązania kontaktów biznesowych. Szczegółowe informacje, harmonogram i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie VMware vForum 2014. Uczestnictwo jest bezpłatne.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ