VMware prezentuje VMware vCloud Air Network

0

>Firma ogłasza zmianę nazwy usługi VMware vCloud Hybrid Service na VMware vCloud Air. Zmiana ta podkreśla zaangażowanie VMware w dostarczaniu klientom rozwiązań udostępnianych w postaci usług na swojej platformie hybrydowej chmury.

Od czasu premiery w 2013 roku VMware vCloud Air (wcześniej VMware vCloud Hybrid Service) rozszerzyła swój globalny zasięg, oferując rozwiązanie przedsiębiorstwom z USA, Europy, Azji i Pacyfiku. Firma VMware posiadająca obecnie osiem centrów danych w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii niedawno ogłosiła ekspansję swej hybrydowej chmury w regionie Azji i Pacyfiku poprzez joint venture z SoftBank Telecom Corp. i SoftBank Commerce & Service Corp. (SoftBank C&S), które wprowadziło vCloud Air do Japonii. VMware ogłosiła także partnerstwo strategiczne z China Telecom mające na celu zbudowanie w Pekinie usługi chmury hybrydowej światowej klasy.

W VMware vCloud Air Network klienci mogą korzystać z nowego systemu identyfikatorów partnerów pozwalającego na rozpoznanie i wybór usługodawców z VMware vCloud Air lub VMware vCloud Air Network. Usługodawcy oznaczeni jako „IaaS Powered” mają chmury oparte na VMware vSphere jako technologii bazowej. Partnerzy z etykietą „Hybrid Cloud Powered” zatwierdzili swoje usługi za pomocą VMware vCloud Director, aby umożliwić dwukierunkowy przepływ pracy między środowiskiem klienta i chmurą partnera. Partnerzy „Horizon DaaS Powered” zatwierdzili chmury obsługujące wdrożenia pulpitu jako usługi. VMware zaoferuje również zatwierdzanie identyfikatorów w przyszłości w celu promowania dodatkowych partnerskich usług w chmurze opartych na przyszłych usługach vCloud Air.

– Dzięki zarządzaniu środowiskami VMware w skali ponad ośmiu lat firma Rackspace stała się jednym z największych na świecie dostawców usług VMware, zarządzając ponad 45 tys. maszyn wirtualnych na świecie” — powiedział Arrian Mehis, dyrektor generalny VMware Cloud Practice w Rackspace. „VCloud Air Network stanowi dla Rackspace niesamowitą okazję do zwiększenia potencjału w dostarczaniu naszym klientom rozwiązań hybrydowej chmury i usługi Fanatical Support.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ