Veeam Availability Suite zapewnia ciągłość biznesową

0

Veeam Software zapowiada rozwiązanie Veeam Availability Suite. Jest to pakiet gwarantujący dostępność wszystkich aplikacji i danych w dowolnym czasie i miejscu.

Wykorzystując najnowsze technologie wirtualizacyjne, chmurowe i pamięciowe oraz integrując się z systemami czołowych dostawców pamięci masowej, takimi jak EMC, HP i NetApp, rozwiązanie Veeam Availability Suite zapewnia ciągłą dostępność nowoczesnego centrum danych.

Nowe funkcje w nadchodzącej wersji Veeam Availability Suite v8 to m.in.:
• Integracja z rozwiązaniami NetApp – Funkcja Veeam Backup from NetApp SnapShot pozwala działom IT tworzyć kopie zapasowe z migawek NetApp SnapShot co 15 minut lub częściej bez wpływu na środowisko produkcyjne. Opatentowana technologia pozwala na tworzenie kopii zapasowych 20-krotnie szybciej w porównaniu z konkurencyjnymi produktami. Funkcja Veeam Explorer for Storage Snapshots zapewnia bezpłatne przywracanie maszyn wirtualnych, plików systemu-gościa oraz aplikacji z systemów NetApp SnapShot, SnapMirror i SnapVault.
• Integracja z EMC Data Domain Boost™ – znacząco skraca okno backupowe poprzez dostęp do ponad10-krotnie szybszej transformacji pliku kopii zapasowej. Umożliwia też tworzenie pełnych kopii zapasowych do 50% szybciej przy przepustowości sieci mniejszej nawet o 99%. Wsparcie dla łączności Fibre Channel umożliwia kopiowanie danych do systemów Data Domain bez obciążania sieci LAN.
• Veeam Explorer for Microsoft SQL – pozwala użytkownikom szybko przywracać poszczególne bazy danych w pierwotnej albo nowej lokalizacji. Umożliwia też przywracanie systemu do żądanego punktu w czasie, a nawet do konkretnych transakcji poprzez kopiowanie i odtwarzanie dziennika transakcji.
• Ulepszona replikacja – nowa wersja dodaje wbudowaną akcelerację WAN do zadań replikacji i umożliwia użytkownikom replikację z wykorzystaniem plików kopii zapasowej, a nie infrastruktury wirtualnej. Co więcej, administratorzy IT mogą wykorzystać nowe plany przełączania awaryjnego i wykonywać zaplanowane przełączenia, aby przeprowadzić migrację bez utraty danych, a co za tym idzie poprawić wskaźniki RTPO.

Rozwiązanie Veeam Availability Suite v8 będzie prezentowane podczas wydarzenia Veeam ON: The World’s Premier Data Center Availability Event, które odbędzie się w dniach 6-9 października 2014 r. w hotelu Cosmopolitan w Las Vegas w Newadzie. Veeam zaprosi ekspertów branżowych, klientów i partnerów, aby przedstawić swój sposób na zapewnienie ciągłości biznesowej. Zapraszamy do rejestracji.

Veeam Availability Suite będzie dostępny w trzecim kwartale 2014 roku. Ceny dotyczą pojedynczego gniazda CPU i zawierają koszt rocznego utrzymania oraz wspracia. Sugerowane ceny dla regionu Europy Wschodniej zaczynają się od 1,030€ za wersję Standard, 1,390€ za wersję Enterprise i 1,960.00€ za wersję Enterprise Plus. W innych regionach Veeam Availability Suite ceny rozwiązania są zgodne z lokalnymi cennikami

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ