Quest Software przygotowuje wirtualne desktopy do Windows 8

0

Quest Software udostępnił dwie nowe wersje rozwiązań: Quest Workspace Desktop Virtualization 7.6 (dawniej vWorkspace) oraz Quest Foglight for Virtual Desktops 5.6.3.

W narzędziach tych zastosowano nowe technologie, które rozszerzają ich funkcjonalność i umożliwiają przygotowanie środowisk wirtualnych desktopów do Windows 8 i Windows Server 2012.

Quest Workspace Desktop Virtualization 7.6 to rozwiązanie do zarządzania środowiskiem wirtualnych desktopów (VDI). Oferuje funkcje, które pozwalają na stworzenie wirtualnej infrastruktury, provisioning i kompleksowe zarządzanie VDI. Quest Software jako pierwsza firma na rynku oferuje eksperymentalne wsparcie dla Windows 8 i Windows Server 2012, pozwalając organizacjom sprawdzić, w jaki sposób te nowe systemy wpłyną na środowiska VDI. Rozwiązanie wspiera inicjatywę BYOD. Pozwala sprawdzić, jakie urządzenia przenośne (np. iPady) są wykorzystywane przez użytkowników w środowiskach VDI i wykorzystać te informacje do stworzenia środowisk pracy dokładnie dostosowanych do potrzeb użytkowników. Narzędzie obsługuje najnowsze wersje Microsoft System Center Virtual Machine 2012 i SQL Server 2012.

Quest Foglight for Virtual Desktops 5.6.3 to narzędzie do monitorowania infrastruktury wirtualnych desktopów. Pozwala na diagnostykę i analizę środowiska Quest Workspace Desktop Virtualization.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ