Partnerstwo firm DataCore Software oraz VirtualSharp Software

0

DataCore Software, dostawca oprogramowania do wirtualizacji pamięci masowych oraz firma VirtualSharp Software, twórca rozwiązań do automatyzacji procesów ochrony przed skutkami katastrof (disaster recovery) w chmurach prywatnych i publicznych ogłosili partnerstwo technologiczne.

Stworzony przez DataCore hypervisor pamięci masowych SANsymphony-V umożliwia zbudowanie fundamentu dla środowiska ciągłości biznesowej poprzez zwirtualizowane wszystkich systemów dyskowych pamięci masowych znajdujących się w przedsiębiorstwie. Na zbudowane w ten sposób środowisko mogą składać się urządzenia dowolnych producentów i o dowolnej pojemności. Użytkownicy zyskują też wiele nowych funkcji, w tym kopie migawkowe, synchroniczne kopie danych oraz asynchroniczną replikację do ośrodków disaster recovery. Procedury disaster recovery mogą być okresowo testowane i weryfikowane bez przerywania pracy produkcyjnej środowiska pamięci masowych. Oprogramowanie pozwala też na szybką ponowną synchronizację po tymczasowej niedostępności jednego z węzłów.

Oprogramowanie ReliableDR firmy VirtualSharp Software automatyzuje w 100% procesy przywracania środowiska do pracy, które powinny być zainicjowane po wystąpieniu awarii lub katastrofy. Bez negatywnego wpływu na wydajność środowiska produkcyjnego oprogramowanie to współpracuje z hypervisorem pamięci masowych SANsymphony-V, umożliwiając tworzenie kopii migawkowych danych aplikacji po stronie systemu wspierającego rozwiązanie disaster recovery.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ