OXY24 Integrator – nowy pomysł wdrożenia IT

0

Firma OXYCOM zaprezentowała produkt, stworzony z myślą o dostawcach kompleksowych rozwiązań IT – OXY24 Integrator. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu integratorzy IT mogą zaoferować swoim klientom oprogramowanie dostarczane z ”chmury”

OXY24 Integrator to produkt stworzony w oparciu o rozwiązanie autorstwa OXYCOM – OXY24, czyli platformę, umożliwiającą korzystanie z oprogramowania w modelu chmurowym, bez kupowania tradycyjnej licencji. Użytkownicy OXY24 mogą używać aplikacji tworzonych dla Windows z poziomu dowolnego urządzenia – komputera PC, tabletu czy smartfona.

Nowa usługa firmy OXYCOM umożliwia firmom integratorskim tworzenie elastycznego środowiska wdrożenia systemów klasy ERP czy CRM i udostępnianie tych systemów własnym klientom w skalowalnym, usługowym modelu. Cały proces wdrożenia jest maksymalnie uproszczony; atutem usługi OXY24 Integrator jest również możliwość oferowania pozostałych narzędzi z oferty OXYCOM w modelu resellerskim.

Najważniejszymi wyróżnikami OXY24 Integrator są:
• Wirtualne skalowalne środowisko serwerowe (Wirtualne Data Center) do instalacji i konfiguracji systemów i aplikacji wdrażanych przez Integratora/Developera dla swoich klientów.
• Platforma do zarządzania klientami i należącymi do nich użytkownikami pozwalająca na konfigurowanie poszczególnym użytkownikom dostępu do aplikacji bez konieczności fizycznej instalacji aplikacji na stacjach roboczych.
• Platforma dostępowa dla klientów inetgratora do uruchamiania aplikacji, z funkcją mieszczenia skrótów do aplikacji na pulpicie stacji roboczej.
• Gwarantowane SLA na poziomie 99,5% miesięcznie.
• Możliwość oferowania szerokiej gamy aplikacji z oferty OXYCOM, jako uzupełnienie podstawowej oferty integratora.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ