Oracle przedstawia oprogramowanie Exalogic Elastic Cloud 2.0

0

Z systemów Oracle Exalogic korzystają już klienci z 22 branż w 43 krajach. Exalogic to produkt programowo-sprzętowy Oracle o najszybciej rosnącej sprzedaży. Wyniki dwóch ostatnich kwartałów roku finansowego 2012 wskazują, że jego sprzedaż w ujęciu rok do roku wzrosła trzykrotnie.

System umożliwia automatyczne wdrażanie złożonych aplikacji biznesowych, co eliminuje ryzyko związane z wdrażaniem aplikacji i oprogramowania warstwy pośredniej. Producent zapewnia, że Exalogic Elastic Cloud 2.0 10-krotnie zwiększa wydajność aplikacji Oracle, aplikacji opartych na technologii Java i innych aplikacji biznesowych oraz 6-krotnie zwiększa szybkość udostępniania aplikacji.

Oracle Exalogic umożliwia wirtualizację aplikacji biznesowych o znaczeniu newralgicznym z wydajnością prawie niezmienioną w porównaniu z serwerami fizycznymi, przez integrację Oracle VM. Syteem oferuje też szybką infrastrukturę komunikacyjną (we-wy) Oracle Exabus, która jest fundamentem wysokiej wydajności, niezawodności i skalowalności Oracle Exalogic i wiąże ze sobą komponenty tego systemu. Z kolei elastyczność na poziomie aplikacji gwarantuje Oracle Enterprise Manager 12c.

Oracle Exalogic umożliwia konsolidację wielu aplikacji w tym samym systemie jako chmury prywatnej, a jednocześnie eliminuje zagrożenia bezpieczeństwa przez pełną izolację aplikacji.

Jednym ze składników systemu jest Oracle Traffic Director, wbudowany kontroler udostępniania aplikacji, który umożliwia bezpieczne, wydajne zarządzanie i kierowanie dużym ruchem aplikacji.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ