Nowy Veeam Management Pack 7 z obsługą Hyper-V

0

Nowa wersja rozwiązania daje pełny wgląd w infrastrukturę wirtualną Hyper-V i VMware w centrum danych. To wydanie Veeam MP w pełni integruje się z Microsoft System Center Operations Manager.

Veeam Management Pack 7 daje wgląd we wszystkie aspekty funkcjonowania systemu, od aplikacji do warstwy fizycznej, zarówno w środowiskach Microsoft Hyper-V, jak i VMware vSphere. Nowa wersja zwiększa również wgląd w infrastrukturę Veeam Backup & Replication, która chroni środowiska Hyper-V i VMware.

Nowy Veeam Management Pack 7 z obsługą Hyper-V

Veeam MP automatycznie integruje się z natywnymi mechanizmami monitorowania aplikacji w System Center Operations Manager, aby wyświetlić zależności między elementami infrastruktury wirtualnej. Możliwość przechodzenia od poziomu aplikacji do warstwy fizycznej w mapach zasobów obliczeniowych, pamięci masowej i topologii sieci zapewnia działom IT narzędzia do szybkiego reagowania na problemy, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na procesy biznesowe i produktywność użytkowników.

„Możliwość pełnego wglądu w środowisko zwirtualizowane jest niezmiernie ważna dla podejmowania świadomych decyzji biznesowych, które umożliwiają planowanie i rozwój w założonym czasie — powiedziała Cameron Fuller, główny analityk w firmie Catapult Systems, Veeam ProPartner. — Administratorzy systemowi potrzebują kluczowych informacji o środowiskach Hyper-V i vSphere, których dostarcza Veeam Management Pack”.

Użytkownicy, którzy chcieliby wcześniej zapoznać się z monitorowaniem i raportowaniem środowisk Hyper-V za pomocą Veeam Management Pack v7 dla System Center, mogą zarejestrować się pod adresem http://go.veeam.com/mp-v7-pl, aby uzyskać dostęp do publicznej wersji beta. Veeam Management Pack v7 do System Center ma być ogólnie dostępny w lipcu 2014 r.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ