Nowa architektura Fujitsu DynamicFabric

0

Firma Fujitsu poinformowała o wprowadzeniu na rynek rozwiązania Fujitsu DynamicFabric, które umożliwia tworzenie elastycznych, zoptymalizowanych infrastruktur sieciowych. Rozwiązanie to zawiera trzy innowacyjne technologie, które można w dowolny sposób łączyć w celu wirtualizacji połączeń i zasobów, od serwera po rdzeń sieci.

Dzięki rozwiązaniu Fujitsu DynamicFabric klienci mogą zoptymalizować infrastrukturę sieciową i efektywnie przydzielać zasoby sieci w zależności od zmieniających się potrzeb biznesowych. DynamicFabric daje kontrolę nad w pełni zwirtualizowanymi sieciami LAN i SAN, które dostosowują się do obciążeń serwerów wirtualnych z wykorzystaniem dwuportowej karty 10 Gigabit Ethernet umożliwiającej podział na maksymalnie osiem kanałów. Ponadto upraszcza zarządzanie, ponieważ dopuszcza dodawanie, wymianę lub odtwarzanie modułów serwerowych i niezależną od sieci wirtualizację w dynamicznych centrach przetwarzania danych.

Narzędzie Fujitsu ServerView Virtual I/O Manager (SV VIOM) upraszcza zarządzanie serwerami stelażowymi, wieżowymi i typu blade w środowiskach LAN i SAN, a nowe moduły połączeń do serwerów typu blade Fujitsu PRIMERGY wykorzystują najnowsze standardy branżowe, w tym Data Center Bridging (DCB), co jest wymagane w topologii Fibre Channel over Ethernet (FCoE).

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ