NextiraOne poszerza funkcjonalność VDI

0

NextiraOne wprowadziła do swojej oferty ‘Smart VXI’, rozwiązanie poszerzające funkcjonalność technologii VDI. Nowe rozwiązanie oparte na zasadzie “każda informacja dostępna w dowolnym czasie i niezależnie od miejsca.

Smart VXI jest przeznaczone dla średnich i dużych firm, przedsiębiorstw z sektorów publicznego i ochrony zdrowia, a także jednostek administracji rządowej. Rozwiązanie zbudowane zostało z wykorzystaniem certyfikowanej, specjalnie zaprojektowanej architektury i platform technologicznych dostawców takich, jak CISCO, NetApp, EMC, VMware i Citrix. NextiraOne blisko współpracuje z tymi dostawcami dostarczając swoim klientom nowoczesne rozwiązania komunikacyjne m.in. z obszaru data center i cloud computing.

Rozwiązanie NextiraOne Smart VXI zaprojektowano w celu znaczącej poprawy wydajności pracy, podniesienia efektywności zarządzania infrastrukturą IT oraz optymalizacji wykorzystania energii.

NextiraOne zapewnia kompleksowe wsparcie dla klienta w zakresie wdrożenia technologii Smart VXI. Firma oferuje certyfikowaną architekturę o określonej i gwarantowanej wydajności dostosowanej do liczby uruchamianych desktopów w taki sposób, aby wyeliminować tzw. poranny szturm na dyski czy możliwość wystąpienia awarii jednego z elementów, np. serwera, przełącznika sieciowego, dysku, macierzy czy oprogramowania wirtualizacyjnego.

Na rynku polskim głównymi adresatami rozwiązania Smart VXI są firmy posiadające powyżej 500 desktopów, w których koszty związane z obsługą administracyjną, a z drugiej strony bezpieczeństwo informacji są kluczowe.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ