Innowacje w Cisco Unified Workspace

0

Cisco wprowadza innowacje związane z koncepcją Cisco Unified Workspace. Unified Workspace to zintegrowane, strategiczne podejście do środowiska pracy w przedsiębiorstwie, którego celem jest zapewnienie pracownikom dostępu do wszystkich osób i zasobów ― z dowolnego miejsca, z poziomu dowolnego wybranego urządzenia.

W ramach podejścia Unified Workspace pracownicy będą mieli dostęp do niektórych informacji na samym urządzeniu ― na przykład za pomocą niezależnych od platform wersji aplikacji do współpracy, takich jak Cisco WebEx i Cisco Jabber™. Dostęp do innych aplikacji lub danych będą mogli uzyskać wirtualnie, za pośrednictwem centralnego wirtualnego pulpitu udostępnianego w centrum przetwarzania danych, wyposażonego w pełny zestaw możliwości multimedialnych. Dostęp do tego pulpitu zapewnia system Cisco Virtualization Experience Infrastructure (VXI).

Dostępne są trzy rozwiązania, które można zaoferować klientom i partnerom:

BYOD Smart Solution: przekształca środowisko pracy, umożliwiając kompleksowe zarządzanie cyklem życia urządzeń prywatnych wykorzystywanych w pracy. Rozwiązanie to pomaga zabezpieczyć dane w oparciu o ujednolicone reguły, zapewnia wysoki poziom obsługi użytkowników.

  • VXI Smart Solution: Cisco VXI Smart Solution to system do wirtualizacji komputerów biurkowych, obejmujący opracowaną przez Cisco architekturę centrum przetwarzania danych, architekturę Borderless Networks i architekturę ułatwiającą współpracę. System ten stanowi w pełni zintegrowane, otwarte i zweryfikowane rozwiązanie do wirtualizacji komputerów biurkowych, które umożliwia efektywną współpracę i oferuje multimedialny interfejs użytkownika.
  • Rozwiązanie Remote Expert Smart: Cisco Remote Expert to zintegrowane rozwiązanie, które umożliwi udzielanie wirtualnych konsultacji indywidualnych za pomocą systemu do realistycznej komunikacji wizualnej i udostępniania formularzy online. Rozwiązanie to pozwoli zidentyfikować najlepszego specjalistę z danej dziedziny i zapewni do niego dostęp z dowolnego miejsca, zarówno w pracy, jak i w domu.
PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ