EMC i VMware rozszerzają współpracę

0

Firmy EMC i VMware poinformowały o rozszerzeniu swojej współpracy o nową umowę w zakresie sprzedaży i rozwoju oprogramowania. W ramach tej umowy firmy zamierzają udostępniać produkty stanowiące połączenie kompleksowych funkcji analitycznych z zakresu pamięci masowej z funkcjami analitycznymi i możliwościami wizualizacji infrastruktury oferowanymi przez pakiet VMware vCenter Operations.

W ramach rozszerzonej współpracy firmy zamierzają udostępnić następujące produkty:

  • pakiet EMC VNX Storage Analytics Suite oparty na pakiecie VMware vCenter Operations Management Suite, który będzie oferować funkcje analityczne i diagnostyczne umożliwiające optymalizację wydajności i pojemności pamięci masowej oraz skuteczniejsze dotrzymywanie warunków umów SLA;
  • moduł EMC VNX Connector, który będzie udostępniać w ramach pakietu VMware vCenter Operations Management Suite wskaźniki dotyczące pamięci masowej VNX oraz konfigurowalne konsole.

Coraz więcej przedsiębiorstw dokonuje wirtualizacji swoich aplikacji o znaczeniu krytycznym, w związku z czym klienci modyfikują sposób zarządzania posiadanymi infrastrukturami informatycznymi. W wyniku tej zmiany przedsiębiorstwa muszą rozwiązać problem zarządzania odizolowanymi infrastrukturami oraz sprostać oczekiwaniom użytkowników w zakresie wydajności i czasu pracy bez przestojów, a także zwiększyć optymalizację i efektywność, jednocześnie obniżając koszty.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ