Dell Storage Center 6.0 integruje się z VMware

0

Oprogramowanie Storage Center 6.0 rozszerza integrację i współpracę inżynierów Dell i VMware, co pozwala klientom przyśpieszyć proces przechodzenia na dynamiczne centra danych i środowiska wirtualne.

Dell i VMware zapewniają ramy działania dla wirtualnego centrum danych oraz rozwiązań z zakresu przechowywania danych. Dell wprowadził usprawnienia w VMware dedykowane dla klientów Dell Compellent, między innymi:

• Dell Compellent VMware vSphere Storage APIs przeznaczone do integracji macierzy, oferuje pełne zarządzanie kopiami oraz wspierane sprzętowo funkcje blokowania, które rozbudowują dostępne już w tej chwili w oprogramowaniu Compellent wsparcie dla „block zeroing”. Dell zapewnia, że funkcje te pozwalają na prawie 40% szybszą konfigurację maszyn wirtualnych, uwolnienie zasobów sieciowych i hostingowych oraz poprawiają wydajność przechowywania danych dla woluminów dzielonych przez kilka maszyn wirtualnych.
• Dell Compellent Storage Replication Adapter (SRA) dla Site Recovery Manager 5 jest już dostępny do pobrania, z obsługą nowych funkcji SRM 5, takich jak automatyczne przywracanie po awarii oraz nowymi regułami dla migracji i planowanych przestojów. Dell Compellent nadal współpracuje na zasadzie OEM z VMware dla SRM 5, co pozwala na świadczenie pełnego wsparcia technicznego przez jednostkę Dell Compellent Copilot.
• Dell Compellent vSphere 5 Client Plug-In oraz Enterprise Manager-vSphere 5 Integration pozwala użytkownikom oprogramowania VMware na wydajne zarządzanie zwirtualizowanymi zasobami do przechowywania danych, z poziomu konsoli VMware vSphere 5 lub Compellent Enterprise Manager, zapewniając skrócenie czasu koniecznego na administrowanie systemem.

Wojciech Urbanek

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ