Citrix wspiera migrację do Windows 10

0

Wykorzystanie do pracy prywatnych oraz służbowych urządzeń przenośnych, które będą bazowały na systemie Windows 10, będzie wymagało dostępu do biznesowych aplikacji Windows. Rozwiązanie Ctrix XenApp wraz z nową aplikacją Citrix Receiver for Windows 10 zapewni odpowiedni standard pracy również w trakcie migracji.

Szybsza i łatwiejsza migracja do Microsoft Windows 10 z produktami i narzędziami Citrix

Produkty i narzędzia Citrix pozwolą klientom Microsoft na szybszą i łatwiejszą migrację do nowego systemu Windows 10. Rozwiązania do wirtualizacji aplikacji i desktopów Citrix, a także narzędzia do migracji, pozwolą zainteresowanym organizacjom na szybki dostęp do kluczowych aplikacji biznesowych na urządzeniach wykorzystujących ten system. Jednocześnie przyspieszy i uprości to proces migracji desktopów i aplikacji biznesowych do Windows 10.

Jakie aplikacje Citrix pomogą? XenApp i nowa aplikacja Citrix Receiver for Windows 10

Zwykle migracje do kolejnych wersji systemu operacyjnego wiążą się z kilkoma dużymi wyzwaniami dla organizacji. Rozwiązanie XenApp wraz z nową aplikacją Citrix Receiver for Windows 10 zapewni odpowiedni standard pracy również w trakcie migracji. XenApp pozwoli łatwo dostarczać wszystkie wymagane aplikacje Windows, co zapewni użytkownikom oraz firmom większą mobilność biznesową oraz produktywność na dowolnym urządzeniu przenośnym i desktopie. By przenieść istniejące aplikacje Windows do systemu Windows 10, IT będzie mogło skorzystać z rozwiązania Citrix AppDNA, które pomaga w automatyzacji i analizie aplikacji. AppDNA integruje się z rozwiązaniami Microsoft App-V i System Center Configuration Manager. Oprogramowanie jest dostępne dla partnerów Citrix (Citrix Solution Advisors) bezpłatnie, by mogli szybko zidentyfikować i rozwiązać potencjalne problemy z kompatybilnością aplikacji dla systemu Windows 10.

Citrix XenDesktop i Citrix XenMobile ułatwią wdrożenie systemu Windows 10

Ponadto, dla ułatwienia wdrażania systemu Windows 10, Citrix zaoferuje pełne wsparcie wirtualnych desktopów opartych na tym systemie, w ramach swojego rozwiązania do wirtualizacji Citrix XenDesktop. Wdrożone raz wirtualne desktopy powodują, że cały proces związany z obsługą aktualizacji, modernizacją, utrzymaniem i migracją oprogramowania jest znacznie uproszczony. Właściwe zarządzanie urządzeniami, które będą działać na systemie Windows 10, będzie możliwe dzięki pełnemu wsparciu tego procesu przez rozwiązanie za pomocą rozwiązania Citrix XenMobile. Klienci stosujący już to rozwiązanie będą nadal mogli w pełni zarządzać i zabezpieczać zarówno urządzenia działające na tym systemie jak również aplikacje i dane.

Wtyczki ShareFile dla Office 365 – bezpieczny mobilny dostęp do Office 365 i innych rozwiązań SaaS

Niektóre organizacje określają swoją strategię przejścia do chmury wokół wykorzystania rozwiązań SaaS, m.in. takich jak Office 365. Wprowadzenie przez Citrix wtyczek ShareFile dla Office 365 pozwala na bezpieczny, mobilny dostęp i możliwość edytowania dokumentów, przechowywanych w ramach takich usług jak SharePoint Online czy OneDrive for Business. Użytkownicy końcowi, którzy stosują Microsoft Skype for Business czy Microsoft Lync dla połączeń głosowych, mogą skorzystać z rozszerzeń feature pack (FP1 oraz FP2) dla XenApp i XenDesktop z optymalizacją Lync i Skype, który wspiera pełen zakres funkcjonalny komunikacji (UC) również w obszarze Office 365.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ