Citrix tworzy Citrix Cloud Region dla klientów EU

0

Citrix Cloud Region to granica geograficzna, w ramach której Citrix może obsługiwać, przechowywać i replikować usługi i dane dostarczane przez usługi Citrix Cloud. W tym celu firma może używać wielu publicznych lub prywatnych chmur zlokalizowanych w jednym lub kilku krajach w regionie.

Migracja z tradycyjnie wdrażanych i stosowanych instancji rozwiązań Citrix na te, dostępne w formie usług w chmurze to zauważalny trend wśród klientów Citrix. Usługi te, dostępne na platformie, którą można w pełni zarządzać, to dla firm między innymi szybsza możliwość ich wykorzystania, eliminacja konieczności instalacji aktualizacji i ew. poprawek oraz oszczędność zasobów infrastruktury IT.

Klienci będą mogli wybrać interesujący ich region geograficzny w ramach próbnej rejestracji lub odnawiania subskrypcji do usług chmurowych Citrix. Tym samym będzie można między innymi korzystać z aplikacji i stacji roboczych w formie usług, rozwiązania do współdzielenia plików czy zarządzania mobilnością.

Wybór regionu dla usług Citrix w chmurze stosowanych przez klientów nie będzie miał wpływu na miejsce przechowywania ich danych i na nie same. Pozostaną one pod pełną kontrolą klientów. Citrix nie będzie również miał dostępu ani możliwości przeniesienia danych pomiędzy regionami. Nowa strefa jest dostępna dla klientów Citrix od momentu jej ogłoszenia.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ